Prijsuitreiking OSW Jeu de Boules Competitie 2025

Op 14 oktober vond de feestelijke afsluiting van de zomercompetitie plaats in de kantine van SIOS. De middag begon in een gezellige sfeer met koffie en gebak, waarna de deelnemers nog een extra ronde jeu de boules speelden om de competitie passend af te sluiten.

Na de pauze nam de voorzitter van de OSW, Sjoukje Held, het woord. In haar toespraak sprak zij haar waardering uit voor de positieve sfeer en betrokkenheid binnen de groep. Ze benadrukte dat deze saamhorigheid niet alleen het plezier vergroot, maar ook het ledental doet groeien. In totaal namen 23 dames en 23 heren deel aan de competitie.

De prijzen werden vervolgens uitgereikt:
Derde prijs: Jan Schiere –                                             105 punten
Tweede prijs: Albert de Vries –                                  112 punten
Eerste prijs en kampioen 2025: Elias Dassen –         187 punten

In plaats van de gebruikelijke bekers ontvingen de winnaars dit jaar een verrassingspakket, wat voor extra blije gezichten zorgde.

Ook na de competitie blijft het mogelijk om elke dinsdagmiddag jeu de boules te spelen op de OSW-banen aan de Kruistraat, direct achter de SIOS-kantine. Houd er rekening mee dat de kantine dan gesloten is, maar er is wel een toilet beschikbaar.

Voor vragen kunnen leden terecht bij de spelleiders Elias Dassen (0625008118) of Hans Post (0610594743).                           

Nieuwe spelers zijn van harte welkom! Let wel: deelname is alleen mogelijk voor OSW-leden.

Bijschrift foto 2: Elias Dassen, Albert de Vries en Hans Post (spelleider)
EIGEN FOTO’S

Dit vindt u misschien ook leuk...