Zonnebloem Noordwolde viert 40-jarig jubileum

De afdeling Noordwolde van De Zonnebloem bestaat 40 jaar. Dat jubileum wordt in 2026 uitgebreid gevierd met diverse activiteiten. Tegelijkertijd doet de organisatie een oproep voor nieuwe vrijwilligers om ook in de toekomst mensen met een lichamelijke beperking te kunnen blijven ondersteunen.

De Zonnebloem Noordwolde organiseert iedere zes weken gezellige middagen in het Buurthuus, met koffie, entertainment en ontmoeting. Daarnaast zijn er jaarlijks uitstapjes, een kerstbijeenkomst en één-op-één bezoeken. De afdeling telt momenteel 75 gasten uit Noordwolde en omliggende dorpen.

De organisatie merkt dat het vrijwilligersbestand vergrijst. Daarom is er behoefte aan nieuwe mensen die willen helpen bij activiteiten, vervoer, bezoekwerk of organisatie. Ook digitaal vaardige vrijwilligers zijn welkom.

“Onze gasten genieten enorm van de bijeenkomsten. Dat geeft ook vrijwilligers veel voldoening,” aldus het bestuur.

Jubileumprogramma:
Ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan staan er dit jaar extra activiteiten op het programma:

  • 25 juni: feestelijke gratis bingomiddag met Bingoman Daniël
  • Jaarlijks reisje: speciale jubileumtocht met verrassingsbestemming
  • 15 oktober: grote jubileummiddag voor alle gasten

Ook mensen met een lichamelijke beperking vanaf 18 jaar kunnen zich aanmelden als gast. Er is geen lidmaatschapsgeld. Alleen voor activiteiten wordt een kleine bijdrage gevraagd.
FOTO’S: Marie Jubbega -Zonnebloem Noordwolde

Dit vind je misschien ook leuk...

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.