Start werkzaamheden centrum Noordwolde

Gisteren (maandag) gaf wethouder Roelof Theun Hoen het startsignaal voor de werkzaamheden in het centrum van Noordwolde. De komende maanden werken we aan een aantrekkelijker, groener en veiliger centrum. Met behulp van een kraan heeft wethouder Hoen de eerste stenen van het Manauplein verwijderd.

De komende periode gaat aannemersbedrijf De samenwerking B.V. uit Elsloo het ontwerp realiseren wat samen met het dorp is opgesteld.

Wat gaan we doen in het centrum?
De parkeerplaatsen op het Manauplein en voor een deel op de Dr. Mulderstraat worden aangepast. Ook krijgt het Manauplein twee nieuwe uit- en inritten. Eén vanaf de Hoofdstraat-Oost en één vanaf de Weemstraat. Daarnaast komen er extra bomen bij en beplanting. De muziekkoepel wordt verwijderd en in opslag gezet. Samen met het dorp zoeken we hiervoor een nieuwe locatie.

De werkzaamheden worden in 4 fasen uitgevoerd.
Fase 1: Gebied bij de muziekkoepel
Fase 2: Hoofdstraat-Oost en gedeelte van Dr. Mulderstraat
Fase 3: Parkeerplaatsen aan zuidkant van Manauplein
Fase 4: Het resterende Manauplein

We verwachten dat de werkzaamheden in mei 2025 klaar zijn. Dit is wel afhankelijk van de weersomstandigheden.
Fotobijschrift: Openingshandeling Roelof Theun Hoen – Centrum Noordwolde
FOTO: Gemeente Weststellingwerf

Dit vind je misschien ook leuk...

Geef een reactie

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.