Renovatie zwembad De Steense: laatste fase start in mei 2025
Vanaf 5 mei 2025 starten we de laatste fase van de renovatie van zwembad De Steense. We zijn dan nog één keer dicht van 5 mei t/m 31 augustus 2025. Dit betekent dat we open zijn tot en met 4 mei. Op maandag 1 september 2025 gaan we weer open.
Zwembad De Steense is toe aan vernieuwing. In 2022 hebben we al het tegelwerk en glas vervangen en de indeling van de kleedkamers aangepast. In 2023 is de centrale hal in sportcomplex De Steense vernieuwd. Nu volgt de laatste fase van de renovatie. We vervangen de luchtbehandeling, het plafond en de verlichting. Dankzij deze vernieuwingen wordt het zwembad duurzamer en daalt het gasverbruik.
We vinden het belangrijk dat alle kinderen zwemles kunnen blijven volgen. Daarom werken we aan een alternatieve locatie voor de zwemlessen na de meivakantie. Ouders/verzorgers ontvangen hierover binnenkort meer informatie via de vaste kanalen van zwembad De Steense.
Kinderen kunnen dit zwemseizoen ook terecht bij openluchtzwembad De Dobbe voor zwemlessen.
Overige zwemactiviteiten komen te vervallen Alle overige zwemactiviteiten, zoals vrij zwemmen, aquavaria, recreatief zwemmen en discozwemmen, komen te vervallen in zwembad De Steense vanaf 5 mei 2025. In augustus 2025 ontvangen vaste zwemmers bericht wanneer de zwemactiviteiten weer starten.
Eind april 2025 kun je terecht in openluchtzwembad De Dobbe voor vrij zwemmen. Aanvullende informatie over de openstelling van zwembad De Dobbe delen wij halverwege februari 2025. Bekijk de openingstijden op weststellingwerf.nl/dedobbe.
Je kunt ook terecht bij andere zwembaden in de buurt, bijvoorbeeld Sportstad Heerenveen, zwembad De Waterwyck in Steenwijk of zwembad Laco in Oosterwolde.
FOTO: Gemeente Weststellingwerf