Noordwoldiger schrijver brengt nieuwe sciencefictionroman uit

Op 15 juli 2025 brengt BeruBooks de nieuwe sciencefictionroman ‘Bittersweet as Angel’s Fruit‘ uit, geschreven door Bennie Russchen, geboren in Noordwolde. In een wereld geteisterd door klimaatverandering en sociale onrust volgt het verhaal ingenieur Ethan Walker, die zich aansluit bij een gevaarlijke missie naar Proxima Centauri b – mogelijk de laatste hoop voor de mensheid.
De roman verweeft dagboekfragmenten, nieuwsartikelen en meeslepende scènes tot een indringend verhaal over keuzes, hoop en overleven. Voor fans van The Martian en Station Eleven is dit boek een absolute aanrader.
Na zijn succesvolle debuut ‘The Final Play‘ keert Russchen terug met een ambitieus nieuw werk. ‘Bittersweet as Angel’s Fruit‘ verschijnt wereldwijd op 15 juli 2025 in het Nederlands en Engels, als paperback en e-book.
FOTO: Berubooks