Drie kunstenaars exposeren in de Kijkzaal in Wolvega

In de Kijkzaal van de openbare bibliotheek in Wolvega exposeren drie kunstenaars hun werken. De expositie duurt tot 30 augustus. De exposanten zijn:

Els de Niet
 Ik maak van alles en onder andere ook foto’s. Soms maak ik er collages mee en ook fotografieken. Dat zijn foto’s die bestaan uit meerdere beelden die in elkaar worden gezet of aan elkaar worden gemaakt om een nieuw beeld te laten ontstaan. De natuur is er haast altijd in aanwezig en wat dat betreft, is het wonen in deze streek een fijne inspiratiebron. Maar ook verre vreemde landen met hele andere landschappen boeien mij.
www.elsdeniet.nl

Nettie Vening (natuur):
Woont in Boijl (geboren op 1954 te Santpoort-Noord) van beroep pianodocente aan Scala te Hoogeveen. Sinds haar pensioen kreeg ze meer ruimte voor het bezig zijn op papier en doek. Natuur is haar inspiratiebron, van blaadjes en bloemetjes tot oude knoesten van bomen. Met potlood, pen of verf, het blijft een natuurlijk gegeven.
www.nettievening.nl

Ed Wennink (Graphic Art & fantasie):
Woont in Boijl (geboren op 1944 te Amsterdam) van beroep klassiek/jazz, gitarist/ basgitarist, componist en auteur van talrijke muziekboeken. Schildert in verschillende stijlen. De laatste jaren vooral Graphic Arts met een hang naar kubisme. Fantasie is zijn leidraad.
www.edwennink.nl

FOTO’S: Lenus van der Broek

Dit vindt u misschien ook leuk...