Joey Teekamp stelt zich voor

Mijn eerste stappen bij de radio zette ik bij de SLOS. Als vijftienjarige begon ik als technicus bij Actueel (nu Kopwijzer). In de jaren daarna presenteerde ik verschillende programma’s. Eerst Showmix met Henk Kok, later o.a. de Middagmix en de Top10punt5.

De eindejaarsuitzendingen met Buisman en Zo bij de SLOS zijn mij altijd heel scherp bijgebleven. In de jaren daarna volgden de Top105, gemeenteraadsverkiezingen en allerlei locatie uitzendingen. Door de drukte van werk, eerst in het onderwijs, daarna als freelance mediamakerverdwenen de programma’s naar de achtergrond. Ik bleef wel actief als lid van het algemeen bestuur van RTV SLOS.

De komende periode ga ik ongeveer de helft van mijn werktijd besteden aan de ontwikkeling van onze nieuwe streekomroep. Daarnaast blijf ik als mediamaker ook voor andere opdrachtgevers actief. Dat zijn verschillende petten, maar ze geven me allemaal energie. Er verandert natuurlijk niet ineens van alles; de basis blijft staan. De eerste focus ligt op het bouwen van de overkoepelende stichting en het versterken van onze online nieuwsvoorziening.

Thuis is het nooit saai, met Leonie en onze dochters Rosie (3) en Jasmijn (4). En als er nog wat tijd over is zit ik op de racefiets, bak ik pizza’s of probeer mijn saxofoon fatsoenlijk vast te houden.

Ik heb ontzettend veel zin in deze nieuwe uitdaging, laten we er samen iets moois van maken!
Graag maak ik binnenkort kennis met je. Jouw input is uiteraard meer dan welkom.

Laat het me gerust weten als je kennis met me wilt maken. Ik kijk ernaar uit om samen voort te bouwen op wat al goed gaat en nieuwe kansen benutten. Vragen of opmerkingen zijn natuurlijk van harte welkom!


Je kunt mij bereiken via joey@joeyteekamp.nl of 06-14735970

Joey Teekamp met vriendin en dochters