Roon Staal in Vlechttheater Noordwolde
Met zijn warme tenorstem en melodieuze pianospel weet Roon Staal steeds weer de juiste snaar te raken bij zijn publiek. Op zijn eigen, authentieke wijze brengt hij met zijn stem bekende cover songs en zijn eigen werken vanachter de piano.
Wie Roon nog niet kent en wel nieuwsgierig is kan via het internet zijn muziek beluisteren.
Bij de concerten heerst altijd een intieme sfeer daar deze plaatsvinden in akoestiekrijke kerkjes en in de kleinere theaters. Roon brengt zijn typische eigen werken ten gehore, maar ook de door hem zo authentiek gebrachte cover songs zoals ‘I Have A Dream’ van ABBA of Andrew Loyd Webber’s ‘Pie Jesu’.
Daarnaast heeft Roon ook veel podiumervaring. Hij speelde hoofdrollen in de musicals Les Miserables (1992), Tommy (2002), Rembrandt (2007) en Petticoat (2011), waarvoor hij genomineerd werd voor een Musical Award.
Kortom, een bezoek aan een van zijn concerten is zeker de moeite waard.
Vlechttheater, Hoofdstraat Oost 34 A, Noordwolde
Zaterdag 4 oktober om 20:00 uur
Prijs € 22,50
Reserveren: https://vlechttheater.nl/












