Fortepianiste Keiko Shichijo in concert in Oldeberkoop

Op zaterdag 8 november om 20.00 uur geeft de gerenommeerde pianiste en fortepianiste Keiko Shichijo een concert in de Bonifatiuskerk te Oldeberkoop. Op een authentieke fortepiano brengt zij werken van Mozart, Haydn en Schubert — componisten die hun muziek oorspronkelijk voor dit historische instrument schreven.

Voorafgaand aan het concert verzorgt muziekrecensent Rudolf Nammensma een gratis lezing over de ontwikkeling van de fortepiano en de muziek die ervoor werd gecomponeerd. De lezing vindt plaats van 19:00 tot 19:30 uur in de bovenzaal van het MFA-gebouw, Willinge Prinsstraat 24.

Keiko Shichijo staat bekend om haar verfijnde spel waarin Japanse gevoeligheid en Europese muziektraditie samenkomen. Zij treedt wereldwijd op, won diverse prijzen en maakte meerdere cd-opnamen.

Meer informatie en kaartverkoop: www.muziekopstapel.nl.
Voor scholieren zijn een aantal gratis toegangskaarten beschikbaar.
FOTO: Keiko Shichijo

Dit vindt u misschien ook leuk...