Concert Stichting “Vrienden van Andreas” in Zorgvlied
Op zondagmiddag 3 november organiseert de Stichting “Vrienden van Andreas” weer een concert in de H. Andreaskerk in Zorgvlied. Dit naar aanleiding van het 12 ½ jarig bestaan van de Stichting en het 100 jarig bestaan van het kerkgebouw.
Het concert wordt verzorgd door 2 ensembles, nl Sarabande en Bronze, en zingen onder leiding van Mirjam Cornelisse.
Sarabande is een vrouwenensemble bestaande uit 5 dames, en beschikt over een gevarieerd repertoire en wordt regelmatig gevraagd voor optredens. Het ensemble heeft een mooie uitgebalanceerde klank.
Bronze is een mannenensemble en bestaat uit 5 heren, en is begin 2024 opgericht en werkt op dit moment aan uitbreiding van hun repertoire.
Voor dit concert zullen beide ensembles apart enkele liederen zingen, maar ook zijn er speciaal enkele 4- stemmige liederen uitgekozen, die gezamenlijk worden gezongen.
De prettige en goede samenwerking tussen beide ensembles heeft inmiddels ook geleid tot een optreden met het gemengd koor Boijl.
Het concert begint om 14:00 uur en de toegang is vrij.